Connect with Us

Life Style

Life Style 22:17 - 14 Nentor, 2019

Nuk dinë të menaxhojnë paratë/ 5 shenjat e horokopit që e tejkalojnë buxhetin

Peshqit (19 Shkurt – 20 Mars) Peshqit tejkalojnë buxhetin sepse janë shumë të sjellshëm dhe të dhënë. Nëse dikush ka nevojë për ndihmë, veçanërisht financiarisht, Peshqit...

Life Style 22:07 - 14 Nentor, 2019

Karizmatikë dhe shumë energjikë/ 5 shenjat më tërheqëse të horoskopit

1.Dashi (21 Mars – 19 Prill) Ata janë energjikë, kanë një qëndrim jashtëzakonisht pozitiv, janë spontan dhe pëlqejnë të dalin nga zonat e tyre të rehatisë....

Life Style 21:57 - 14 Nentor, 2019

Nga Rihanna tek Lady Gaga/ 4 Dietat që personazhet e famshme mbajnë për të humbur kilet e tepërta

Bella Hadid konsumon mish pule dhe oriz. E rritur nga Yolanda Hadid, Bella mban një mënyrë jetese të shëndetshme me stërvitje të fuqishme, së bashku me...

Showbizz 21:49 - 14 Nentor, 2019

Modelja seksi shqiptare flet për herë të parë për dashurinë/ Zbulon se është në një lidhje dhe planet për martesë

Modelja e njohur shqiptare  Kristina Baki është shfaqur së fundi si aktore. Ajo është bërë pjesë e filmit Falco “të” Bes Kallakut  dhe për këtë eksperiencë...

Showbizz 21:36 - 14 Nentor, 2019

“U desh të këndoja popullore të paguaja kredinë”/ Këngëtari i njohur habit me deklaratën

Këngëtari Egzon Pireci, i cili u bë i njohur në “The Voice of Albania”, pasditen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”...

Showbizz 21:16 - 14 Nentor, 2019

Elisa Spiropali shfaqet me barkun e rrumbullakosur në panair/ Bejtja:”Më shumë se dy socialiste mi pëlqejnë poezitë”

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shtatzënë për herë të dytë. Ministrja ka zbuluar pak kohë më parë dhe gjininë e fëmijës duke thënë...

Showbizz 15:52 - 14 Nentor, 2019

“Një rikthim i ëmbël”/ Fatma Methasani publikon foton me barkun e rrumbullakosur gjatë pushimeve verore

Moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë të një djali. Në fillimet e shtatzënisë moderatorja...

Showbizz 15:46 - 14 Nentor, 2019

“Tërbon” meshkujt me të pasmet e saj/ 20 fotot më “shpërthyese” të Jacky Romero

Jacky Romero është një modele dhe influencuese në rrjetet sociale. Romero ka lindur në Los Angeles, California dhe tani jeton në Dallas, Texas. Kohët e fundit...

Showbizz 15:21 - 14 Nentor, 2019

Moderatorja e sportit zbulon sekretin e bukurisë pas të 40-ave/ Ja cila është dieta që ndjek

Moderatorja e njohur Hygerta Sako është një nga femrat që është vlerësuar si më e bukura e Shqipërisë vite më parë duke u shpallur Miss. Edhe...

Life Style 15:11 - 14 Nentor, 2019

Shpërthyes, luftarak dhe të padurueshëm/ Faktet që nuk i dinit rreth shenjës së Dashit

Dashi është një shenjë kardinale zjarri. Është gjithashtu më i riu i familjes zodiak dhe është i pari që shfaqet në listën e shenjave tradicionalisht. Nëse...

Showbizz 14:58 - 14 Nentor, 2019

Modelja e fitnessit “ndez” rrjetin me format e saj/ 30 fotot më tunduese të Hope Howard

Hope Howard është një nga modelet më seksi të fitnessit e cila shpesh herë ndan foto provokuese në rrjetet. Edhe pse është nënë e një fëmije...

Life Style 14:27 - 14 Nentor, 2019

Duken të vrazhdë, por janë shumë të ndjeshëm/ 6 shenjat e horoskopit që udhëhiqen nga emocionet

Bricjapi Bricjapët kanë një pamje të ashpërn pasi duket se janë lënduar më shumë se një herë. Ata mund të jenë të egër, miqësorë por shpesh...

Showbizz 13:55 - 14 Nentor, 2019

Pasi konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti/ Rudina Dembacaj bëhet pjesë e Vip-ave me biznes

Pak kohë më parë Rudina Dembacaj u përfol në media se ishte ndarë nga bashkëshorti. Por në atë kohë Rudina vendosi të mos fliste në lidhje...

Showbizz 13:25 - 14 Nentor, 2019

“Nuk do arrij të jem sa gjysma jote”/ Granit Xhaka i bën mamasë së tij urimin më të veçnatë për ditëlindje

Sot është një ditë shumë e veçantë për futbollistin e njohur Granit Xhaka pasi mamaja e tij feston ditëlindjen. Tani që është baba i një vajze,...

Showbizz 13:12 - 14 Nentor, 2019

“Më e nxehtë se asnjëherë”/ Olta Gixhari jep mesazhin: “Mos hiq dorë nga ëndrrat”

Aktorja Olta Gixhari është një nga personazhet që shpesh herë komentohet për jetën e saj private apo dhe fotot provokative që ndan me ndjekësit në rrjetet...