Connect with Us

Rihanna do të shpallet ikonë e modës

Showbizz

Rihanna do të shpallet ikonë e modës

Publikuar

-

Këshilli i dizajnerëve të modës në Amerikë do të shpallë Rihanna’n si ikonë e modës në ceremoninë e këtij viti. ‘CFDA’, ka zbuluar se Rihanna do të nderohet me çmimin Ikonë e Modës, për ndikimin e saj në industri si ambasadorja më eksituese kohët e fundit.Rihanna njihet si një nga femrat me guxim më të madh në botën e modës së sotme. Ajo kohëve të fundit është parë me veshje dhe stile nga më të ndryshmet, e sidomos ajo java e modës në Paris ku për një javë ka qenë në qendër të vëmendjes.Me stile të flokëve që i ndyshon çdoherë, stil pa pikë frike dhe një bukuri të patrembur, ajo është nga yjet më të paparashikueshëm.Me këtë çmim më herët janë shpërblyer edhe Lady Gaga, Iman, Kate Moss e Nicole Kidman.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: