Connect with Us

Krenohet që tradhton gruan, poshtërohet publikisht

Kuriozitete

Krenohet që tradhton gruan, poshtërohet publikisht

Publikuar

-

E kishte tradhtuar vazhdimisht bashkëshorten e tij dhe ishte krenar për këtë. Madje këtë fakt nuk e kishte fshehur edhe në bisedat me shokët gjatë një udhëtimi me tren nga Philadelphia. Pranë tij ishte e ulur, Steph Strayer, një grua e cila ishte tronditur nga ato që dëgjonte dhe kishte vendosur të fotografonte burrin dhe të publikonte fotografinë e tij. “Nëse ky është bashkëshorti yt, kam duruar një udhëtim me tren nga Philadelphia, duke e dëgjuar se si, së bashku me shokët e tij krenoheshin me tradhtitë dhe historitë e panumërta pas shpinës së bashkëshorteve. Ndërsa shtonin se gratë e tyre janë shumë budallaqe për të kuptuar, ohhh ju lutem shpërndajeni”, kishte shkruar ajo në profilin e saj në Facebook. Vetëm brenda pak kohe fotografia e tij është shpërndarë nga 220 persona, të cilët kanë shkruar fjalët më të rënda për burrin, i cili ende nuk është identifikuar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: