Connect with Us

Gjërat e çuditshme që i bëjnë femrat kur dikush u pëlqen

Femra

Gjërat e çuditshme që i bëjnë femrat kur dikush u pëlqen

Publikuar

-

Hyjnë gjatë në Facebook apo në Instagram ▪ Çdo herë kur cingëron celulari, shpreson mos është ai.

Kur dikush u pëlqen, femrat janë të gatshme për çdo gjë. Kjo nënkupton edhe gjëra të çuditshme të cilat i bëjnë, pa marrë parasysh se në ç’moshë janë.

Hyjnë gjatë në Facebook apo në Instagram

Nga publikimi i parë deri te i fundit madje disa herë.

Shikojnë në celular tërë ditën

Celularin gjithmonë e mbajnë në dorë, ndërkaq mbushësin në çantë. Çdo herë kur cingëron celulari, shpreson mos është ai.

Planifikon të ardhmen

Me kokë të veten, natyrisht. Mirëpo, imagjinon veten në udhëtime, veshur me fustan nusërie tepër të mrekullueshme, shtëpi me kopsht me ule, me së paku dy fëmijë. Fëmijën e parë do ta dëshironte të jetë vajzë, pastaj tjetrin djalë. Nëse do të jetë vajzë do t’ia vinte emrin…

Vendet në të cilat ai shkon…

…tani janë bërë vende në të cilat shkon tani ti, gjithnjë duke shpresuar se do ta takosh.

Llomotitje lidhur me të

Më nuk të kujtohet se kur për herë të fundit ke bërë bisedë normale me miket për gjërat e tjera.

Miqtë e tij

Nuk i njeh personalisht, mirëpo ua di emrat.

Femrat e tjera

Gjithmonë i shikon cila i ka bërë “like” fotografisë apo publikimit, dhe pastaj shikon profilin e asaj vajze dhe mendon në mos ka pasur diçka me të.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: