Connect with Us

Armina Mevlani, tashmë edhe blogere

Fashion

Armina Mevlani, tashmë edhe blogere

Publikuar

-

Armina Mevlani, fashionistja dhe nusja e djalit të ish Kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, do të hap së shpejti një blog me këshilla mbi veshjet, look-un e gjithcka që femrat duan të dinë. Këtë e ka bërë të ditur vet bukuroshja në rrjetet sociale. E veshur me një stil të viteve ’70 Armina thotë se së shpejti do ta njihni edhe si blogere. “#70 are back! Se shpejti shume detaje mbi moden, tendencat e reja do mund te shihni live sfilata mode apo foto direkt nga pasarelat!Keshilla per veshjen, fytyren, floket, librat apo filmat qe me kane inspiruar do te jene te gjitha te shkruajtura ne nje faqe ose ndryshe “blog”per te cilin une po punoj !Te diskutojme sebashku dhe do doja qe para se te vije ne jete shume prej jush te me keshillonin cfare do donin te lexonin/shihnin”, shkruan Armina në profilin e saj në Facebook.

arminaa

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: