Connect with Us

Ish – bashkëshortja: Xhon Lenon ishte i dhunshëm, i droguar dhe jo besnik

Showbizz

Ish – bashkëshortja: Xhon Lenon ishte i dhunshëm, i droguar dhe jo besnik

Publikuar

-

Është gruaja e tij e parë e cila ka dhënë disa deklarata shumë të forta për jetën e këngëtarit britanik John Lenon. Ky i fundit i cili ka qenë këngëtari i grupit The Beatles, thuhet se ka qenë një baba i dhunshëm, një bashkëshort jo besnik dhe i droguar. Përshkrimet e tilla nga bashkëshortja janë parë në dokumentet që ajo i ka dorëzuar në gjykatë për proces të divorcit. Ky dokument daton qysh prej vitit 1968 është pjesë e një dëshmie të një gruaje, e cila ka punuar në shtëpinë e tyre dhe pretendon se e ka parë me sytë e saj dhunën dhe presionin që ushtronte Lenon në shtëpi. Lenon, siç shkruan edhe “nydailynews.com”, ishte i varur nga droga, kishte luhatje të humorit dhe ishte agresiv ndaj djalit të tij Julian. Dokumenti u gjet pas vdekjes së tij nga kamerierja dhe më 24 mars pritet që të dalë në ankand me një çmim të llogaritur prej 5 mijë sterlinash.

8b 8c 8a

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: