Connect with Us

Armina Mevlani hap blogun e saj të modës

Fashion

Armina Mevlani hap blogun e saj të modës

Publikuar

-

Fashionistja Armina Mevlani kishte kohë që kishte paralajmëruar hapjen e një blogu të sajin mode. Dhe ja vetëm pak minuta më parë ajo e ka bërë vet publik, këtë lajm nëpërmjet faqes së saj në Facebook. Ja çfarë shkruan Armina ne statusin e saj:

“Sot behet publik bloggu im arminamevlani.com! Do mund ta gjeni me opsionin shqip ose anglisht ne gjuhen qe deshironi! Jane disa kategori te cilat do mbushen se shpejti si Armina style,Diary,Tips etj. Nese doni te gjeni me shume foto nga ky set ne Paris fashion week klikoni ne www.arminamevlani.com”

Të gjithë ju që doni të dini më shumë për blogun e Arminës mund të klikoni në linkun e mëposhtëm.

http://www.arminamevlani.com/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: