Connect with Us

Lindsay Lohan e kishte marrë malli për fotot seksi

Fashion

Lindsay Lohan e kishte marrë malli për fotot seksi

Publikuar

-

Aktorja Lindsay Lohan duket se i është kthyer seteve “hot” të fotografisë. Ja tek e shohim në këtë set të ri, duke marrë një sërë pozash për revistën “Home Style”. LiLo ka pozuar kryesisht me të brendshme dhe duket në formë shumë të mirë fizike. Ajo thotë gjatë kësaj interviste se jetesa në Londër i pëlqen shumë por, e ka marrë malli për familjen e saj dhe Nju jorkun e saj të shtrenjtë. Ajo ka pohuar gjithashtu se thashethemet për të dhe yllin britanik, Jake Hall nuk janë të vërteta dhe se ata janë thjesht shokë.

Staying put: Lindsay Lohan says she feels 'at home' in London and has no plans to return to the States just yet

On stage: The former child star recently appeared in a West End play and admitted she felt like the UK

New leaf? Lindsay says she no longer finds herself in the 'situations' she became famous for off-screen

Stripped: The 28-year-old posed in sexy lingerie for men's fashion magazine Homme Style. 'Lace is always the best, and I feel beautiful in a night slip,' she said

Talk of the town: Lindsay tweeted this selfie on Friday intended to show off the results of her new 'waist-training' corset, but her followers accused the star of editing her curves

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: