Connect with Us

(Foto) Keti Bazhdari «in love». Pas akuzave të Berishës zbulohet i dashuri i saj

Showbizz

(Foto) Keti Bazhdari «in love». Pas akuzave të Berishës zbulohet i dashuri i saj

Publikuar

-

Kundërshtarët e kanë sulmuar shumë për moralin e saj. Madje Sali Berisha me të cilin tani ndodhet në proces gjyqësor, e akuzoi se e ka ngritur biznesin duke i vjedhur pronat ish të dashurit me pistoletë në kokë. Por Keti Bazhdari, përpos gjykatës ka zgjedhur edhe një rrugë tjetër për të shfaqur imazhin e saj në fushatë. Atë të publikimit të historisë së saj rozë.

Këtë fundjavë gazeta Panorama botoi foto nga “Keti in love”. Aty tregohen moment nga jeta private e biznesmenes me të dashurin e saj Kleidi Gjonej. Natyrisht më shumë sesa një vjedhje e privacisë ky është një operacion marketingu me dashje.

Gazeta ka siguruar foto të kandidates për bashkinë e Shkodrës, gjatë pushimeve me jaht, në dasmën e Erion Velisë dhe zbulon se Keti dhe i dashuri i saj moshatar (35 vjeç)  që ka mbaruar studimet për ekonomi në Itali, kanë katër vite bashkë. Një histori e gjatë pasioni. A ka armë më të mirë se kjo në fushatë, për të zhvlerësuar akuzat?/lapsi

keti2 keti3

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: