Connect with Us

Taylor Swift dhe Calvin Harris puthje dashurie në sy të kolegëve

Showbizz

Taylor Swift dhe Calvin Harris puthje dashurie në sy të kolegëve

Publikuar

-

PO janë bashkë, tani nuk kemi më dyshime. Taylor Sëift dhe Calvin Harris janë shfaqur më të afërt se kurrë, madje janë puthur në sy të kolegëve. Ata kanë qenë pjesëmarrës në eventin “Billboard Music Aëards” ku kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit duke u puthur e duke u përqafuar. Ndërkohë Sëift dukej e mrekullueshme e gjatë shfaqjes së saj në këtë event, ku ka marrë edhe shumë çmime gjatë këtij spektakli të rëndësishëm muzikor.

New love: The 25-year-old sat side-by-side with beau Calvin Harris

Congrats! Harris gave the blonde a peck on the cheek as she got ready to accept her award for Top 200 Album

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: