Connect with Us

Shenjat që keni ende në mendje ish-in tuaj

Femra

Shenjat që keni ende në mendje ish-in tuaj

Publikuar

-

 

Po thoni të vërtetën kur thoni: E kam harruar?

Mbas ndarjes është e vështirë që ta harroni dikë vetëm sepse të tjerët ju thonë vazhdimisht se ka ardhur koha ta bëni.

Nuk ka një kohë të caktuar apo ekzakte të nevojshme për të harruar dikë por ama ka disa shenja që tregojnë nëse e keni akoma në mendje.

Provoni veten:

▪ Mendoni për të shumicën e kohës.

▪ I kontrolloni profilin në rrjetet sociale.

▪ Jeni të interesuar për të gjithë dhe askënd në të njëjtën kohë.

▪ Disa herë mundoheni të bindni veten se e keni harruar 100%.

▪ Do të bënit ende çdo gjë për të.

▪ Kur ju ndodh diçka e bukur ai/ajo është personi i parë që doni t’ia thoni.

▪ Ndjeni akoma emocione për atë që ka ndodhur.

▪ Kur dikush përshkruan personin ideal, ju mendoni ende për të.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: