Connect with Us

Pantallonat e gjera, për sezonin e verës

Life Style

Pantallonat e gjera, për sezonin e verës

Publikuar

-

Louis Vuitton”, “Marni” dhe “Prada”, në pothuaj të gjitha trendet e tyre të fundit, kanë prezantuar pantallonat e gjera, një veshje vintage dhe mjaft elegante që krijon freski gjatë sezonit të verës.

Në rast se akoma nuk e keni marrë vesh, vitet ’70 janë rikthyer. Dhe fuqishëm madje. Gjatë sezoneve të fundit, shumë nga emrat më në zë të modës kanë prezantuar koleksionet e tyre në pasarelat e njohura ndërkombëtare, duke u ndalur në detajet e viteve ’70.

Për t’i kombinuar, nuk ke nevojë të lodhesh duke kërkuar veshje të shtrenjta, mjafton një këmishë e thjeshtë, T shirt e këpucë elegante.

Pantallonat e gjera, për sezonin e verës

Po kështu, edhe xhinset e gjera vijnë si propozime të këtyre viteve. E mira e tyre është që i përshtaten çdo lloj trupi dhe janë të prirura të zgjasin siluetën.

Pantallonat e gjera, për sezonin e verës

Këto lloj pantallonash janë sidomos për klasiket e përjetshme, të cilat duan të duken elegante në çdo sezon.

Pantallonat e gjera, për sezonin e verës

Duken mjaft moderne edhe këto lloj pantallonash, të cilat kanë gjatësi deri në pulpën e këmbës, shkruan revista class. “In”, po ashtu janë edhe ngjyrat e këtyre veshjeve, të cilat sjellin pamje specifike femërore.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: