Connect with Us

Shkëlqen Irina

Showbizz

Shkëlqen Irina

Publikuar

-

 

Bukuroshja me origjinë ruse i ka mrekulluar të pranishmit me pamjen e saj. Irina Shayk edhe pse 29 vjece dukej mjaft e tonifikuar dhe elegante teksa aktualisht po përfitet për një lidhje me aktorin hollivudian Bradley Cooper.

8a 8b 8c 8d

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Shqipëria ka xhelozi se i kemi femrat më të gjata”/ Moderatorja shqiptare i “mbyll” gojën deputetit

Publikuar

-

Nga

Milaim Zeka njihet për natyrën e tij ngacmuese dhe batutat që bën shpesh herë kur është i ftuar në emisione të ndryshme. Së fundi ai ka qenë i ftuar në emisionin Pressing ku nuk ka munguar me batutat dhe ngacmimet e tij me moderatoren shqiptare Einxhel Shkira. Teksa flitej për xhelozinë mes Shqipërisë dhe Kosovës […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Supermodelja më e nxehtë e Instagramit/ Demi Rose “përvëlon” ndjekësit me të pasmet gjigante

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose njihet për pozat e saj tejet provokuese dhe linjat shumë seksi. Së fundi Demi po shijon disa pushime shumë të nxehta në Tajlandë nga ku ka ndarë me ndjekësit e saj foto shumë provokative. Ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku shfaqet e veshur me bikini dhe ka treguar një nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rikthehet fuqishëm në rrjetet sociale/ Rina Balaj tregon “hallin” e madh

Publikuar

-

Nga

Reperja nga Kosova Rina Balaj është rikthyer në rrjetet sociale pas një pause shumë të gjatë. Fansat e reperes menjëherë ka arritur të grumbullojë shumë ndjekës, të cilët kanë shprehur se iu ka munguar me muzikën e saj dhe fotot. Duket se gjatë kësaj kohe Rina ka përfituar të bëjë ndryshime në pamjen e saj. […]

LEXO TE PLOTE