Connect with Us

Elisa Spiropali: Pengu im, që nuk mora Naltën në fushatë

Showbizz

Elisa Spiropali: Pengu im, që nuk mora Naltën në fushatë

Publikuar

-

Për Elisa Spiropalin vera ka nisur më vrullshëm se kurrë. Pas fushatës elektorale, anëtarja e këshillit bashkiak ka më shumë kohë për të qënduar me vajën e saj, Nalta, që sic shprehet e gjen gjithnjë në shtëpi duke kënduar më të qara. Ka dashur gjithnjë të jetë e tërhequr nga mediat teksa vjen puna tek jeta private, ndaj dhe i shmanget pyetjes për historinë e dashurisë me bashkëshortin. Në intervistën e dhënë për ‘Gazetën Shqipatare’ , ajo premton se ‘kostumin e politikanes’ nuk do ta zhvesh kurrë, se me atë ka lindur.

Spiropali thotë se pengu i saj i vetëm është që nuk e mori Naltën e vogël në tubimet elekotorale në Farkë , Sauk , të shihet dhe të dëgjonte me sy dhe me vesh se më cilët ka të bëjë kur të rritet.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: