Connect with Us

​Dashuritë e dështuara të Kivanç Tatlitug (Foto)

Life Style

​Dashuritë e dështuara të Kivanç Tatlitug (Foto)

Publikuar

-

Shumë vajza kanë rënë në dashuri me të, disa modele, disa aktore. Por ka edhe shumë të tjera, as modele dhe as aktore, që duan të dinë nëse Kivanc është i martuar apo jo. Kivanc Tatlitug nuk është martuar akoma !

Aktori i njohur turk, Kivanç Tatlitug ka pasur lidhje me shumë vajza të bukura në Turqi, duke filluar që nga modele, aktore e deri edhe në mbretëresha bukurie. Së fundi, ka disa kohë që ka gjetur dashurinë e vërtetë, siç është shprehur ai në disa media vendase, ndonëse këto të fundit, ende dyshojnë që Brad Pitt-i i Turqisë të ketë gjetur më në fund lumturinë në këtë pjesë. Sipas tyre, Behluli është Kivanç Tatlitug.

Azra Akin (2002 – 2012) 

Azra Akın është një modele dhe aktore gjermano-turke, e cila është kurorëzuar edhe si Miss Bota 2002 dhe Miss Turqia 2002. Pati një lidhje me aktorin që në vitin 2002, pasi fitoi kurorën e Miss Turqisë, ndërsa Tatlitug ishte përzgjedhur si modeli më i mirë në Turqi. Një lidhje e gjatë që shkoi dëri në vitin 2008, kur u ndanë për t’i dhënë një mundësi të dytë njëri-tjetrit në vitin 2011. Në atë kohë madje, mediat turke shkruan edhe se çifti po bënte plane për martesë, pas një udhëtimi romantik që kishin bërë në Amsterdam, por shkurtin e vitit të ardhëm, ata të dy i dhanë fund lidhjes së tyre për t’i dhënë një mundësi të tretë njëri-tjetrit disa muaj më vonë, e cila dështoi gjithashtu.

Meltem Cumbul (2008) 

Pas ndarjes me Azra Akın, mediat turke aluduan se Behlul ishte duke jetuar një lidhje me aktoren Songul Oden, me të cilën luajti serialin “Gumus”, por në fund të vitin 2008, Kivanç pati një lidhje gati 2-vjeçare me aktoren Meltem Cumbul, me të cilën u nda në vitin 2010.

Idil Firat (2010) 

Kur Tatlitug u nda me Cumbul, ai u lidh me një aktore mjaft të pëlqyer në Turqi, Idil Ires dhe Ergis, dy financierë në bilancin e një investimi romantik Firat, në fund të vitit 2010, por kjo marrëdhënie nuk zgjati shumë. Pas disa muajsh, ai do t’i jepte një shans të dytë dashurisë së tij disavjeçare me ish-Miss Botën Azra Akin, me të cilën po ashtu e mbylli marrëdhënien shumë shpejt.

Florence Eugene (2013)

Në vitin 2013, Kivanç takoi modelen Florence Eugene, por lidhja e tyre zgjati vetëm disa muaj.

Başak Dizer 2013

Tani, Kivanc Tatlitug ka gjetur një të dashur të re, Basak Dizer, me të cilën është i lidhur prej disa kohësh. Ishte fundi i vitit 2013, kur Tatlitug dhe Basak Dizer ishin takuar për herë të parë, por lidhja e tyre ende nuk ishte bërë zyrtare. Kishte thashetheme se ata të dy ishin bashkë, por asgjë e konfirmuar. Dhe vetëm pas disa muajsh, marrëdhënia u bë zyrtare

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: