Connect with Us

Beyonce shumë e dashuruar në Jay Z (Foto)

Showbizz

Beyonce shumë e dashuruar në Jay Z (Foto)

Publikuar

-

Për Beyonce dhe Jay-Z mesa duket nuk ka  “monotoni martesore”.

Dhe pse kanë kaluar 7 vite që nga dita kur dy artistët me famë botërorë i thanë “Po” njëri-tjetrit në altar, ata duken po aq të dashuruar sa dhe ditën e tyre të parë.

Beyonce-n e kemi parë gjithmonë t’i shkëlqejnë sytë teksa performon në skena gjigande, arsyeja e gëzimit të saj është bashkëshorti i saj, Jay-Z.

Çifti është fotografuar duke shkëmbyer puthje romantike, teksa kanë qenë duke pushuar familjarisht në Sardenja. Veshur me bikini të bardha, Beyonce dukej thjeshtë mahnitëse përkrahë Jay-Z, i cili ishte i kombinuar me ngjyrën blu.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: