Connect with Us

Jeta e re e Anjeza Shahinit pas martesës

Showbizz

Jeta e re e Anjeza Shahinit pas martesës

Publikuar

-

Këngëtarja e mirënjohur, Anjeza Shahini, në një prononcim ekskluziv për “Javanews” shprehet se për momentin ende nuk ka një projekt të ri muzikor pasi në këto momente i është përkushtuar tërësisht jetës së saj personale të kurorëzuar së fundmi me martesë.

Ajo shprehet se me dashje momentalisht ka qëndruar larg prozhektorëve të skenave.

“Është bërë tashmë një vit që nga dalja ime e fundit në skenë. Me dashje, kam qëndruar larg prozhektorëve.

I kam dhënë kohë jetës time personale dhe së fundmi martesës time. Ende nuk kam asnjë projekt te ri artistik”,- u shpreh Shani.

Sipas saj, aktualisht është duke u shkëputur nga Shqipëria për në Angli, ku jeton edhe bashkëshorti i saj. Shahini nënvizon se do gënjente nëse do deklaronte se ka një projekt të ri muzikor.

“Do doja që gjithçka në lidhje me muzikën, t’ja lija të ardhmes. Në të shumtën e rasteve, nuk kam mbajtur axhendë për projektet e mia muzikore. Pjesa më e mirë e tyre kanë lindur rastësisht ose nga grimca inspirimi”,- komenton Shahini.

Sipas saj, të bësh muzikë në Shqipëri, do të thotë të investosh kohë. Por ajo nënvizon se ka bërë një zgjedhje tjetër, që për momentin kohën ta investoj për jetën e saj të re martesore./Javanews/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: