Connect with Us

Charlize Theron, zhvishet në moshë 40 vjeçare

Showbizz

Charlize Theron, zhvishet në moshë 40 vjeçare

Publikuar

-

I ka hequr të gjitha dhe është fotografuar nudo, aktorja Charlize Theron. Në një intervistë për revistën “W” për muajin shkurt, yllli i flimit “Mad Max”, ka vendosur të shfaqet pa velllo, në një intervistë në të cilën tregon për suksesin e filmit, që ishte ndër më të mirët e 2015.

Ulur një krevat, me një dorë që mbulon gjoksin dhe me shikimin nga fotografi, artisja 40 – vjeçare, duket shumë sensuale.

Bukuroshja me origjine nga Afrika e Jugut ia ka dalë që të fitojë vëmendjeve e të gjithëve, edhe pse në këtë numër të revistës janë të përfshirë dhe shumë personazhe të njohur si Margot Robbie, Jane Fonda, Amy Schumer, etj.

Ndoshta me këtë set fotosh aktorja ka dashur t’i tregojë ende botës, por dhe ish-të fejuarit Sean Penn, se vijon ene të jetë në top formë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: