Connect with Us

DiCaprio: Paraja dhe suksesi nuk të bëjnë të lumtur

Showbizz

DiCaprio: Paraja dhe suksesi nuk të bëjnë të lumtur

Publikuar

-

Numëron me dhjetëra filma të sukssesshëm dhe përfitime marramendëse falë tyre, por Leonardo DiCaprio këmbëngul se nuk është paraja dhe suksesi që e bën atë të lumtur.

Në një intervistë për gazetën “Daily Telegraph”, 41 – vjeçari thotë se ndihet me fat që ia ka dalë të realizojë shumë gjëra që ëndërronte kur ishte i ri dhe se ajo që e bën të lumtur është një jetë interesante dhe e përmbushuar.

“Në fund të ditës, qëllimi në jetë nuk është që të bësh sa më shumë para apo sukses sepse nuk të bëjnë të lumtur dhe këtë e besoj vërtetë. E rëndësisshme është që të kesh patur një jetë interesante dhe të kesh kontribuar në një mënyrë ose në tjetrën në botë”, deklaron aktori hollivudian.

Ylli i “The Wolf of Wall Street” është një prej kandidatëve kryesor për çmimin e tretë “Golden Globe” me filmin e tij më të fundit, “The Revenant”.

Ai është nominuar pesë herë për çmim “Oscar”, por nuk ia ka dalë të fitojë asnjë prej tyre. Megjithatë, kritikët besojnë se performanca e DiCaprio në “The Revenant”, më në fund do ta shpërblejë atë me çmimin që meriton.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: