Connect with Us

Kendall Jenner dhe Chris Brown darkojnë së bashku

Showbizz

Kendall Jenner dhe Chris Brown darkojnë së bashku

Publikuar

-

Kendall Jenner mund të jenë në fazat e para të një romance të re me mikun e tij prej kohësh, 26 vjeçarin Chris Brown.

Ata kanë darkuar së bashku në paris gjatë javës së modës në restorantin Kniu mbrëmjen e së dielës.

Nuk është sekret që 20 vjeçarja dhe këngëtari kanë qënë miq për disa kohë, por pasi janë fotografuar duke kaluar darkën bashkë kanë lënë vend për të dyshuar.

Modelja e Victoria’s Secret kishte e veshur e gjitha me të zeza: xhinse të ngushta, çizme dhe triko të gjatë. Për të mos rënë në sy ajo kishte vendosur dhe syze dielli.
Ndërkohë Chris kishte veshur një bluzë me mëngë të shkurtra, xhaketë lëkure dhe xhinse.
Një gjë është e sigurt: Ata dukeshin të mrekullueshëm pranë njëri tjetrit.

Por nuk ishin krejtësisht vetëm pas atyre I është bashkuar dhe , 19 vjeçarja Hailey Valdwin.

111111

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: