Connect with Us

Chris Brown i nevrikosur me Kylie Jenner

Life Style

Chris Brown i nevrikosur me Kylie Jenner

Publikuar

-

Kur vjen puna tek një anëtar i familjes Kardashian apo Jenner mund të presësh gjithçka. Kjo gjen më së miri vendin tek rasti konkret mes Kylie Jenner dhe Chris Brown. Gjatë momentit që motra e saj e madhe Kendall Jenner, përflitet për një lidhje me Chris Brown, dhe vetëm pak ditë më parë Chris publikoi një këngë dedikuar ish të dashurës Karrueche Tran, Kylie ftoi këtë të fundit në show-n e saj ‘Të gatuajmë me Kylie’.

Chris Brown nuk i ka ardhur aspak mire nga ky veprim, dhe së shpejti do të përballet edhe me 18-vjeçaren për veprimin e saj. Në show, Kylie dhe modelja Karrueche Tran dukeshin shumë të afërta me njëra-tjetrën, pa përmendur faktin në rrjetet sociale postuan foto të shumta bashkë. Burimi thotë: ‘Atij nuk i erdhi fare mire nga ftesa e Kylie për ish të dashurën. Kylie thjesht di se si ta nevrikos atë.’

Ndërsa mendohej se Kylie dhe Chris ishin miq pas fotove ku shfaqen teksa festojnë disa here, këngëtarit tashme i humbi respekti për të. I zhgënjyer po ashtu krijuesi i hitit ‘Little More’ është edhe me të dashurën që ka patur për pesë vite me radhë. Modelja Karrueche Tran, vazhdon që ta sulmojë Brown nëpërmjet rrjeteve sociale, duke vazhduar të bëhet e famshme dhe e pasur. Ndërkohë që Chris nuk bën asgjë tjetër veçse tregon dashurinë që ndjen për të, me këngët e reja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: