Connect with Us

E dinit që aktorja e ëmbël Hayden Panettiere është nënë? Vajza e saj është një ëngjëll i vërtetë

Showbizz

E dinit që aktorja e ëmbël Hayden Panettiere është nënë? Vajza e saj është një ëngjëll i vërtetë

Publikuar

-

Hayden Panettiere, njihet per ëmbëlsinë që ka përcjell tek ne me anë të roleve që i janë caktuar dhe për një pjesë të mirë të publikut, ende ka mbetur ajo vajza që ishte një nxitëse shumë e zonja tifozësh, por tepër e llastuar.

Epo, vitet kanë kaluar që nga ai moment. Hayden është edhe nënë, por lajmet për të bijën nuk janë të shpeshta sepse Hayden preferon ta mbajë larg mediave. Emri i vogëlushes është Kaya, dhe javën tjetër do të mbush 2-vjeç.

Hayden është fotografuar pranë të bijës dhe babait të vogëlushes Wladimir Kitscho, një boksier 40-vjeçar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: