Connect with Us

Egërsohet Sara Sampaio/ Shikon me egërsisht se kurrë më parë

Showbizz

Egërsohet Sara Sampaio/ Shikon me egërsisht se kurrë më parë

Publikuar

-

Është vlerësuar gjithmonë për pamjen e saj dhe jo vetëm për linjat trupore por edhe fytyrën e ëmbël.

25 vjecarja Sara Sampaio ka ecur në pasarelën e koleksionit të ri të Alberta Ferretit për sezonin Vjeshtë – Dimër 2017. Ëngjëlli i Victoria Secret dukej shumë seksi veshur me të zeza, e ajo cka ju ka bërë të githëve përshtypje ishte shikimi i saj i egër, më i ashpër se kurrë.

Mbase Sara ka dashur tju tregojë të gjithëve se kush është, e ndërsa konkurrenca me modelet e tjera periudhën e fundit është shumë e fortë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Aktorja e famshme publikon foton me të birin/ Tregon shqetësimin e vogël që kanë të gjitha nënat

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya pak muaj më parë u bë nënë e një djali. 29 vjeçarja është shprehur se nuik do që të dalë në publik me të birin nga frika se mos e marrin mësysh. Çifti i vendosën vogëlushit të tyre emrin Fikret dhe deri tani ia kanë ruajtur në maksimum privatësinë. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një ëmbëlsirë e vërtetë/ Aktorja që fitoi zemrën e futbollistit të njohur

Publikuar

-

Nga

Elisa Visari është një aktore italiane e cila është bërë e njohur falë filmave “A cassa tutti bene”, “Non sonno assassino” dhe “Gli anni piu belli”. Ajo ka spikatur për bukurinë e saj si dhe së fundi është komentuar për një lidhje dashurie me futbollistin Nikolo Zaniolo. Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ndihem e vetmuar”/ Bebe Rexha probleme me ankthin dhe depresionin

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha duket se nuk po përjeton momentet më të mira në jetën e saj. Së fundi këngëtarja është distancuar nga rrjetet sociale dhe postimet. Ajo ka treguar edhe më herët problemet që ka me depresionin dhe ndjehet e vetmuar dhe përjeton ankthin. “Në pamje të parë, jam e sigurt se […]

LEXO TE PLOTE