Connect with Us

Shikoni Lamborghinin e ri të Kylie Jenner

Showbizz

Shikoni Lamborghinin e ri të Kylie Jenner

Publikuar

-

Kylie Jenner ka treguar linjat e saj perfekte veshur me një kostum sportiv ngjyrë gri.

Bukuroshja seksi ka treguar linjat e saj të tonifikuara si dhe belin e hollë, ndërsa këtë mbasdite u fotografua duke dalë nga palestra.

19 vjecarja më e njohur në botë është duke u kujdesur një pjesë të madhe të ditës për linjat e saj trupore, ndërsa gjen gjithmonë kohë edhe për familjen.

Bukuroshja ka marrë së fundmi makinën e saj të re, një Lamborghini të fundit të cilën e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale. /Citynews/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE