Connect with Us

Chris Brown ngacmon Rihanna-n

Kryesore Show Biz

Chris Brown ngacmon Rihanna-n

Publikuar

-

Po, Chris Brown është një ndër këngëtarët dhe kërcimtarët më të talentuar, por sërish cilësohet “djali i keq” nga një pjesë e madhe e fansave. Natën e kaluar ai ka lançuar singëllin e tij më të ri, që mban titullin “Privacy” dhe…..patjetër që është diçka.

Nga teksti tepër erotik, njerëzit janë duke dyshuar se kjo këngë është një dedikim për ishin e tij Rihanna-n dhe ribashkimin e tyre të supozuar.

“Dije se dashuria ime nuk ka ndryshuar, mua nuk më plas për të gjithë ata që na urrejnë..” thotë këngëtari në një fragment. Ndoshta me fjalën “urryesit” i referohet shokëve të Rihanna-s dhe të gjithë atyre që nuk dëshirojnë t’i shohin bashkë. Por ajo që na kuriozon të gjithëve është reagimi i këngëtares nga Barbados, për të cilin duhet të presim ende. /CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: