Connect with Us

50 Cent s është pjesë e turit/“Chris Brown nuk më përballon dot”

Kryesore Show Biz

50 Cent s është pjesë e turit/“Chris Brown nuk më përballon dot”

Publikuar

-

Mungesa e  50 cent në turin  promocional  të Chris Brown na ka bërë të gjithëve  përshtypje.

Në fakt është folur për mungesë negociataash si pasojë e mospërputhjes  nga ana  financiare.

Vetë rreperi i famshëm ka dhënë një deklaratë ku është shprehur se ai nuk ka firmosur në asnjë moment ndonjë marrëveshje me Chis Brown.

Sipas 50 Cent ai është shumë i shtrenjtë për t’u përballuar, normalishtdukie ju  referuar  pjesës se pagesës .

Nga ana tjetër si gjithmonë të zhgënjyer kanë ngelur fansat, të cilët kanë paguar bileta super të shtrenjta vetëm me idenë se autori i hitit  “Candy Shop” do të ishte i pranishëm në tur./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: