Connect with Us

Truproja i Justin Bieber me thikë në dorë/Ja arsyeja

Kryesore Show Biz

Truproja i Justin Bieber me thikë në dorë/Ja arsyeja

Publikuar

-

Ditën e djeshme u bënë virale foto të truprojes së Justin Bieber me një thikë në dorë, ndërkohë që një tjetër person qendronte  përballë tij me duart lart.

Në fakt kjo është një skenë që ka ardhur si pasojë e një situate të tensionuar.

Gjatë kohës që këngëtari kanadez ishte  duke udhëtuar  me Range Rover e tij, një makinë i ka ndjekur nga pas.

Makina që kishte brenda katër persona, të cilët dyshohet të kenë qenë fansat e këngëtarit kanadez, ka ndaluar pas Range Rover-it dhe në atë moment ka dalë truproja i Justin.

Me një thikë në dorë ai ka shpuar gomat e makinës së fansave dhe më pas ka vazhduar të shoqërojë yllin 23 vjeçar, i cili është ende  në turin e tij në Brazil./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: