Connect with Us

Kylie Jenner e tradhëton fustani 39$/I dalin getat hapur

Kryesore Show Biz

Kylie Jenner e tradhëton fustani 39$/I dalin getat hapur

Publikuar

-

Kylie Jenner është duke u bërë gati për të hedhur në treg produktin më të ri kozmetik nga linja e saj, highlighterin.

Ndërkohë bukuroshja 19 vjeçare është fotografuar  në festivalin amerikan Coachella me një ndryshim në look.

Kylie i kishte bërë flokët të verdha dhe mbante veshur një fustan gold shumë të shkurtër, që e ka lënë në baltë.

Në një moment është arritur të kapet pjesa e të pasmeve të yllit televiziv, teksa i  është ngritur fustani dhe i janë dukur vijat e getave.

Nga ana tjetër Kylie ka postuar një mori fotosh në snap chat, ku duket duke ngrënë dhe duke u argëtuar me shoqërinë e saj./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: