Connect with Us

“Më le shtatzënë dhe u zhduke”/Vajza i kërkon atësinë këngëtarit të njohur shqiptar

Kryesore Show Biz

“Më le shtatzënë dhe u zhduke”/Vajza i kërkon atësinë këngëtarit të njohur shqiptar

Publikuar

-

“Xing me Ermalin” i ka lënë të gjithë pa fjalë, kur në studio mbërriti një vajzë, që ishte në muajin e nëntë të shtatzënisë. Vajza në fjalë pretendonte se priste dy binjakë, të cilët ishin të një prej këngëtarëve më të njohur të muzikës shqiptare.

Fakti, sigurisht që terrorizoi Kastro Zizon, i cili në fakt është baba i dy fëmijëve, një vajze dhe një djali, të lindur nga martesa të ndryshme. “Duhet të bëjmë analizat se unë nuk jam nga ata që shkoj për një natë”, ka thënë Kastro.

Por vajza këmbëngul, ndërsa i ka kërkuar artistit të paguajë gjithçka. “Dua një rrogë të majme mujore sepse pres binjakë, por dua edhe unë. Dua një makinë që t’i çojë në shkollë dhe para shtesë për kafe dhe cigare”.989878878

Sigurisht, e gjitha ka qenë një shaka e Ermal Mamaqit, ndërsa vajza në fjalë ishte thjesht një aktore që bëri me zemër Kastron./Xing

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: