Connect with Us

Rrëfim/”I dashuri më kafshonte fort dhe unë i kërkoja…”

Life Style

Rrëfim/”I dashuri më kafshonte fort dhe unë i kërkoja…”

Publikuar

-

Unë jam një vajzë 26 vjeçaare dhe jam në një lidhje prej disa vitesh. Raporti me të dashurin është shumë i mirë, madje duket sikur me kalimin e viteve seksi sa vjen e përmirësohet.

Kur jemi në qejf të dy provojmë stile të reja dhe përpiqemi ti japim kreativitët jetës seksuale. Gjithsesi ajo që më ka mbetur në mendje është një natë kur më ftoi në shtëpinë e tij.

Si fillim darkuam, ai kishte gatuar vetë dhe ishte përpjekur të krijonte një ambient shumë romantik. Gjatë gjithë darkës më vinte ti kafshoja ato buzët e bukura, por mbajta qendrim.

Derisa pas disa gotash verë, ai mu afrua, e vendosi dorën te kofsha ime e zbuluar dhe e shtrëngoi fort. Reagimi im ishte i menjëhershëm, kështu që ai mori zemër të vazhdonte më tej. Filloi të më puthte te buza, zbriti poshtë te qafa dhe filloi ta ledhatonte me gjuhë. Zbërtheu zinxhirin e fustanit ngadalë dhe më kafshoi disa herë lëhtë të supi.

Pas disa sekondash e pashë fustanin përtokë dhe duart e tij ishin te rripat e reçipetave. I hoqi me ngadalë dhe futi kokën te gjoksi im. Më kafshonte lehtë si një fëmijë i vogël dhe ndieja një kënaqësi të paparë.

Ashtu e shtrirë e pushtuar nga forca e tij, nga buzët që më ledhatonin çdo pjesë të trupit, e duart që më shtrëngonin fort të pasmet, ndihesha e plotë dhe e kënaqur. Pas asaj nate magjike seksi ka vazhduar rregullisht dhe të dy e kemi të pamundur të qendrojmë larg njëri-tjetrit./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: