Connect with Us

(Foto) Stërmbesa e Skënderbeut vjen me klipin e ri!

Kryesore Show Biz

(Foto) Stërmbesa e Skënderbeut vjen me klipin e ri!

Publikuar

-

Sofie Kastriota apo siç njihet ndryshe, stërmbesa e Skënderbeut, ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Instagram se së shpejti do të publikojë këngën e saj të re.

“Së shpejti videoklipi i ri muzikor. Dua të falenderoj të gjithë ata që më mbështetën nga fillimi, me të vërtet nuk do të isha këtu pa ju fansat e mi të dashur!!

Jam shumë mirënjohëse për të gjitha,” shkruan ajo.

Shumë prej nesh e mbajnë mend coverin e saj të këngës “Xhamadani vija vija”, apo si violiniste, por pjesa më e madhe prej nesh e njeh si stërmbesa e Gjergj Kastriot Skënderbeut.

Sofie, kohët e fundit është përfolur edhe për një lidhje dashurie me reperin Skivi, por këto zëra ende nuk janë konfirmuar./CityNews  

coming soon 🎬🖤 @shenden @crib_x

A post shared by Sophie Castriota (@sophiecastriota) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: