Connect with Us

Ndërron jetë në moshën 72 vjeçare aktori i “I vetëm në shtëpi”

Kryesore Show Biz

Ndërron jetë në moshën 72 vjeçare aktori i “I vetëm në shtëpi”

Publikuar

-

Aktori John Heard, i njohur për dhjetra filma të viteve ’80 dhe ’90, ka vdekur në moshën 72 vjeçare.

Sipas mediave amerikane, Heard i ishte nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në shpinë ditën e mërkurë në Stanford Medical Center dhe po qëndronte në një hotel aty pranë në Palo Alto, Kaliforni për të marrë veten.

Heard është gjetur i vdekur në dhomën e hotelit në Palo Alto të Kalifornisë ditën e premte, referuar burimeve nga familjarët.

Aktori njihej për rolin e tij si Peter McCallister, babai i Kevin në “I vetëm në shtëpi” si dhe për rolet e tij në një sërë  filmash të tjerë si  Gladiatori, Miami Vice dhe The Sopranos.

Në këto faza të hershme të investigimit, ende nuk dihet shkaku i vërtetë i vdekjes së Heard./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: