Connect with Us

6 arsyet pse ne duam t’i urrejmë motrat dhe vëllezërit tanë

Kuriozitete

6 arsyet pse ne duam t’i urrejmë motrat dhe vëllezërit tanë

Publikuar

-

Lidhja mes vëllezërve dhe motrave është shunmë e rrallë.

Është e bazuar në idenë e dashuri-urrejtje, në të cilën mund të jeni armiku më i madh dhe shoku më i mirë në të njëjtën kohë.

Këto janë disa nga gjërat të cilat do t’i kuptoni nësë jeni rritur me motra dhe vëllezër.

1-Eshtë një lidhje dashuri-urrejtje

2-Tani keni dikë me të cilin do ndani gjërat

3-Ka plot mënyra për të mërzitur njëri-tjetrin

4-Sido që të shkojnë gjërat, ata do të jenë gjithmonë pranë jush

5-Duke u rritur bashkë do të keni shumë beteja me njëri-tjetrin

6-Gjithmonë do e dini se kush është i dyshuari kryesor për çdo lloj misteri/CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: