Connect with Us

7 gjërat që meshkujt shohin tërheqëse tek një femër

Femra

7 gjërat që meshkujt shohin tërheqëse tek një femër

Publikuar

-

Ngrini duart lart ju femra të bukura dhe beqare. Mesa duket paska mënyra të tjera në të cilat meshkujt tërhiqen për të bërë lëvizjen e parë dhe nuk ëhstë vetëm pamja.

-Jeni e sjellshme

Është më bazikja, por dhe më e rëndësishmja.Të lësh të tjerët përpara tejë dhe të jesh e sjellshme gjatë gjithë kohës.

-Bëni lëvizjen e parë

Të tregosh interes krijon tërheqje, dëgjo me kujdes dhe bëj pyetje.

-Jini pozitive

Personaliteti pozitiv i një personi krijon impaktin tek të tjerët dhe në pjesën e jashtme. Është çelësi për të pasur një partner afatgjatë.

-Jini e sinqertë

Kërkimet tregojnë se meshkujt janë më të tërhequr drejt së pafajshmes sesa femrat. Njerëzit e sinqertë janë më të përshtatshëm.

-Ju luftoni drejt

Grindjet do ndodhin, por mos harroni që kujdesuni për njëri tjetrin.

-Keni hobi të ndryshëm

Nëse një femër ka hobi të shumta, kjo e bën më tërheqëse si partnere. Mos u bëj njësoj sit ë tjerat.

-Të pëlqen koha jote

Të pëlqen të rrish me partnerin tënd, por nuk mund të jesh më të gjithë kohës. Koha e kaluar larg njëri tjetrit është më e shëndetshme./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: