Connect with Us

‘Nisi të pështynte gjak’, Chris Brown rrëfen natën kur rrahu barbarisht Rihanna-n

Kryesore Show Biz

‘Nisi të pështynte gjak’, Chris Brown rrëfen natën kur rrahu barbarisht Rihanna-n

Publikuar

-

Chris Brown ka rrëfyer me detaje atë natë që ka rrahur ish- të dashurën e tij Rihanna. E gjithë historia është rrëfyer në një dokumentar të shkurtër të titulluar “Chris Brown, kjo është jeta ime”. Ai ka treguar se gjithçka nisi kur Rihanna e kuptoi se po e tradhtonte, me një vajzë që ai ia kishte prezantuar si kolegen e saj.

“Ajo zbuloi që e tradhtoja. Dhe nuk më zinte më besë. Ende e dua Rihanna-n, por do të jem i sinqertë. Ne ziheshim, ajo më gjuante, unë e gjuaja, por nuk ishte kurrë e pranueshme. Kishte gjithmonë një pikë kur i thoni njëri tjetrit: Çfarë po bëjmë?” ,” filloi rrëfimin Brown.

Gjithashtu Chris është shprehur se ata ishin të ftuar së bashku në festën e mikut të tyre, dhe aty ishte dhe vajza tjetër. Ajo kishte shkuar në tavolinën ku i kishte rrëfyer vajzës nga Barbadosi gjithçka. Chris ishte përpjekur që të ruante qetësinë, por Riri kishte shpërthyer në lot. E më pas, siç ka treguar këngëtari 28- vjeçar, e gjithë skena u zhvendos në Lamborghini.

“Ajo nisi të më gjuajë. Mbaj mend që përpiqej të më gjuantë, por unë pastaj e godita unë shumë më fort. Me grusht, e godita dhe i çava buzën. Kur e pashë u trondita. Thashë dreqin, pse e gjuajta kështu?” Më pas pështyu gjak në fytyrën time. Ishte një sherr i vërtetë në makinë dhe ne po ecnim rrugëve. Pastaj fshehu çelësin e makinës dhe bëri sikur e hodhi dhe nisi t’i bërtasë kalimtarëve ‘ndihmë ai po përpiqet të më vrasë’ tregoi Brown.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: