Connect with Us

Foto/ Të gjithë të dashurat e Kivanc Tatlitug

Kryesore Show Biz

Foto/ Të gjithë të dashurat e Kivanc Tatlitug

Publikuar

-

Aza Akin (2002-2012)
1
Aktori i njohur turk ka pasur një lidhje të gjatë me modelen gjermano-turke dhe Miss Bota 2002. Vitet e fundit të lidhjes ata janë ndarë dhe janë bashkuar disa herë, por pas disa përpjekjeve lidhja e tyre nuk po funksiononte më duke u ndarë përfundimisht në 2012.

Meltem Cumbul (2008)
behlul 3
Kivanc pati një lidhje dy vjeçare me aktoren që luajti sëbashku në telenovelën “Gumus”. Por ai u nda në vitin 2010 nga ajo për t’u ribashkuar sërish me ish të dashurën Aza Akin me të cilën kishte patur një lidhje të gjatë.

Idil Firat (2010)
behlul 2
Në vitin 2010 ai u lidh me një aktore shumë të pëlqyer në Turqi. Lidhja zgjati vetëm disa muaj pasi Kivanc Tatlitug akoma ndjente për ish të dashurën.

Florence Eugene (2013)
123
Pas ndarjes përfundimtare nga Aza Akin ai u lidh me një modele shumë të famshme në Turqi, por që marrdhënia e tyre zgjati vetëm disa muaj.

Başak Dizer (2013…)
1235
Ai është martuar tashmë me bukuroshen Başak Dizer, me të cilën është shumë i dashuruar dhe pritet të krijojnë një familje të bukur./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: