Connect with Us

Deklarata shokuese e gjykatësit të X-Factor/ Ja për çfarë ka gënjyer Nicole Scherzinger

Kryesore Show Biz

Deklarata shokuese e gjykatësit të X-Factor/ Ja për çfarë ka gënjyer Nicole Scherzinger

Publikuar

-

Gjykatësi karizmatik i X-Factor, Louis Walsh nuk i është trembur aspak polemikave që ka shkaktuar – dhe tani ai ka pohuar se Nicole Scherzinger është duke gënjyer për moshën e saj.

Irlandezi ka trazuar ujërat përpara fillimit të sezonit të ri të X-Factor të shtunën dhe e ka vendosur këngëtaren mahnitëse në qendër të vëmendjes.

Në vitin 2008, këngëtarja e Pussycat Dolls, Nicole ka zbuluar publikisht moshën e saj aktuale dhe ka treguar se ajo po bëhej 30 vjeç – kur faqja e internetit të grupit e cilësoi atë si 28 vjeç.

Megjithatë, ajo më pas deklaroi se ajo ka lindur në Havai, në qershor 1978, çka e bën këngëtaren 30 vjeç.

Tani Louis, ka hedhur dyshime mbi rrëfimin e saj dhe ka thënë për Magazine: “Ajo është e qeshur, e talentuar dhe e mrekullueshme.”

Pastaj ai ka lëshuar shuplakën e tij:  “Është e mrekullueshme që ajo ende mund të bëjë gjithçka që bën në këtë moshë.

“Askush nuk e di se cila është mosha e saj, por ajo është më e vjetër se sa ajo thotë se është.”/CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: