Connect with Us

Çfarë do të thoshte Kylie? / Ish i dashuri Tyga shoqërohet me binjaken misterioze të Kim

Kryesore Show Biz

Çfarë do të thoshte Kylie? / Ish i dashuri Tyga shoqërohet me binjaken misterioze të Kim

Publikuar

-

Ai u nda në mënyrë miqësore nga e dashura e tij Kylie Jenner më parë këtë vit.

Por Kylie pa dyshim do të jetë befasuar pasi ka parë Tygan teksa shoqërohej me një vakzë misterioze e cila i ngjan jashtëzakonisht shumë motrës së saj të madhe, Kim Kardashian.

Reperi dukej se po bënte shopping me vajzën misterioze në Beverly Hills të mërkurën.

Tyga ecte mjaft krenar përkrah bukurisë zeshkane e cila kishte një ngjashmëri të pazakontë me Kim.

Sidoqoftë të gjithë sytë ishin mbi vajzën misterioze, e cila tregonte format e saj me një kanatiere të zezë dhe xhinse të ngushta e të grisura./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: