Connect with Us

“Do të vij nudo mbi një motorr uji”/ Deklarata shokuese e gjyqtares së X-Factor 

Kryesore Show Biz

“Do të vij nudo mbi një motorr uji”/ Deklarata shokuese e gjyqtares së X-Factor 

Publikuar

-

Ajo njihet për trupin dhe format e jashtëzakonshme që nxisin zili, të cilat ajo shpesh i ekspozon në rrjetet rrjetet sociale, qoftë me bikini provokuese apo me rrobat e sportit.

Nicole Scherzinger ka bërë shaka duke deklaruar se do të përdorte trupin e saj të mahnitshëm për të marrë atë që dëshiron nga producentët e X Factor, në shfaqjen e hapjes së sezonit të ri të martën në mbrëmje.

Duke folur për The Sun, këngëtarja 39 vjeçare pohoi se do të ‘vinte e zhveshr me një motorr uji’ nëse në këmbim do t’i ofrohej një “Shtëpi gjyqtari më e mirë se ajo e Louis Walsh”, para se të shpërthente me “kundërpërgjigje” aspak serioze dhe me shumë humor për kolegun e saj 65 vjeçar, pasi ai ka deklaruar se Nicole gënjen për moshën e saj.

“Mosha? Ai është gati 100 vjeç! Ai nuk mund të më ngacmojë mua për këtë.”

Para se të bëhej shaka e mëtejshme :

“Shikoni, unë jam me të vërtetë mirënjohëse që Louis është ende me ne, me të vërtetë mirënjohëse,” ka thënë këngëtarja plot humor./CityNews  

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: