Connect with Us

Të sapomartuarit që zgjodhën “mbreslënëse” mbi “tradicionale” në fotot e tyre

Kuriozitete

Të sapomartuarit që zgjodhën “mbreslënëse” mbi “tradicionale” në fotot e tyre

Publikuar

-

Albumet e fotove të martesave zakonisht janë shumë të ngjashëm.Me fotot tipike të nuses dhe dhëndërit diku në mes të gjelbërimit të natyrës, apo fotot romantike në ndonjë liqen.

Këto janë fotot tradicionale që gjen në çdo album fotosh me nusen dhe shoqërueset e saj me fustanet e njëjt të reshtuara apo të dhëndërit me shoqëruesit e tij.  Por ka nga ata njerëz, ata më të guximëshmit që vendosin t’i çojnë fotot e martesës në një nivel krejt tjetër duke vënë në punë origjinalitetin, krijimtarinë por dhe individualitetin e tyre, pa marrë shumë parasysh këshillat e fotografit se si të pozojnë.

Këto janë me të vërtetë nga ato foto që mbahen mend për një kohët të gjatë./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: