Connect with Us

Hera e parë … e aktorëve tanë të preferuar të kinemasë

Kryesore Show Biz

Hera e parë … e aktorëve tanë të preferuar të kinemasë

Publikuar

-

Nëse do të na kërkohej të shpjegonim se si një aktor dukej në filmin e tij të parë me siguri menjëherë do të na kujtoheshin rolet e tyre më të famshme.

Leonardo DiCaprio do të kujtohet gjithnjë për rolin e tij tek Titaniku, Arnold Schwarzenegger do të jetë gjithmonë Terminatori, Robert Downey Jr do të jetë gjithnjë Toni Stark nga Iron Man.

Por jo gjithmonë performanca e tyre më e shquar është hera e parë e tyre në ekran.

Shumë prej aktorëve tanë të preferuar kanë qenë pjesë e kinemasë shumë më parë se të bëheshin aktorët tanë të parapëlqyer.

Hidhni një sy fotografive që krahasojnë se si disa prej yjeve më të njohur të sotëm dukeshin në performancat e tyre të para me rolet e tyre më të fundit sot.

Me siguri do të habiteni ! /CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: