Connect with Us

Foto/ Përgjigjet më qesharake që keni parë ndonjëherë

Kuriozitete

Foto/ Përgjigjet më qesharake që keni parë ndonjëherë

Publikuar

-

Ne kemi qenë të gjithë fëmijë dhe ne e kemi ndjerë stresin e një provimi në  shkollë, dhe natyrisht që secili prej nesh ka dhënë  një sasi të madhe  përgjigjesh të gabuara gjatë jetës sonë. Cilado qoftë niveli juaj i aftësive, unë jam pothuajse i sigurtë se përgjigjet e gabuara që jepni nuk ishin aq qesharake sa ato që do t’ju tregojmë në këtë post. Ne nuk e dimë nëse këta fëmijë janë vetëm shkëlqyeshëm ironik ose thjesht bënë gabime.

Ndoshta ishte stresi, apo fakti që nuk kishte rrugëdalje për një pyetje që ata nuk mund t’i përgjigjeshin, por përgjigjet që u dhanë këta fëmijë janë larg nga gjëja më e qeshur që do të shihni sot./CityNews

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: