Connect with Us

Shenjat që tregojnë se partneri ju tradhëton

Kuriozitete

Shenjat që tregojnë se partneri ju tradhëton

Publikuar

-

Një marrëdhënie është një gjë e komplikuar dhe e brishtë, sidomos mes 2 njerëzve të dashuruar.

Nuk është gjithmonë e mundur të mbash marrëdhënien romantike dhe pasionante si në fillim.

Kur ndjenjat fillojnë të zbehen, jo të gjithë janë mjaft të guximshëm për t’i dhënë fund asaj ndaj dhe shumë partnerë e kanë më të lehtë të gënjejnë.

Këtu do të gjeni shenjat që shfaq një partner i cili nuk qëndron besnik.

Ata shqetësohen nëse ju prekni celularin e tyre

Ata fillojnë të qëndrojnë vonë në punë

Ata bëhen xhelozë pa arsye

Ata irritohen nga veëmendja dhe përkujdesja e tepërt

Intimiteti mes jush është zhdukur

Ju nuk diskutoni për planet e së ardhmes

Ata ju japin shumë dhurata pa arsye

Ata kanë ndryshime të shpeshta të humorit

Ata devijojnë bisedën gjatë një diskutimi serioz

Ata nuk janë gati t’iu prezantojnë me miqtë dhe familjarët e tyre/CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE