Connect with Us

Foto/ Modelet që po vendosin trendet e reja në botën e modelingut

Kuriozitete

Foto/ Modelet që po vendosin trendet e reja në botën e modelingut

Publikuar

-

Bota e modës është një çudi më vete. Çdo ditë shikojmë modele që kanë veshur rroba aq të ndërlikuara sa ne pyesim veten se kush është ai apo ajo që i vesh këto rroba? Firmat e famshme spikasin për këto tendenca dhe mesa duket përderisa janë në këtë fushë, akoma rezistojnë dhe kanë klientë të rregullt.

Veshje të mëdha, shumëngjyrëshe, me kolore të shumta janë në çdo koleksion. Modelet janë ato të cilat i reklamojnë dhe duhet thënë se është një trampolinë mjaft e mirë për to. Sarah Lin, Pooja Mor, Tami Williams, Kai Newman, Cierra Skye janë disa nga modelet e njohura që po arrijnë majat në këtë industri.

Shfletoni galerinë dhe shikoni fotot që po vendosin trendet e momentit në botën e modës./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE