Connect with Us

Vështirësitë e të pasurit flokë të gjata

Kuriozitete

Vështirësitë e të pasurit flokë të gjata

Publikuar

-

Flokët e gjata, nuk na intereson! Përkrahësit e flokëve të gjata të tilla si unë, shpesh janë të bashkangjitur kështu që ne do të durojmë shumë bezdi dhe bezdisje të përditshme, sepse ata thjesht shkojnë me territorin e krizës. Nëse keni flokë të gjata që bien mbi shpatullat tuaja, merreni me fijet tuaja duke hyrë në veprimtarinë tuaj normale, duke ngrënë të aplikoni kozmetikë, herë të shumta gjatë një dite të vetme.

Këto janë përpjekjet legjitime për të pasur flokë të gjatë – cilësi dhe stili nuk kanë rëndësi, vetëm gjatësia.  Flokët tuaja gjenden kudo, në dysheme, poshtë dushit, jeni të detyruar që ti lidhni kur koha është shumë e nxehtë, ju kurrë në fakt nuk mund ti lani dhe të ikni pasi kërkojnë shumë kohë./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: