Connect with Us

Foto/ Fëmijët nuk kanë një raport të mirë me dasmat

Kuriozitete

Foto/ Fëmijët nuk kanë një raport të mirë me dasmat

Publikuar

-

Le të jemi të sinqertë për një moment, dasmat mund të bëhen shumë të ngarkuara. Duket sikur vazhdojnë deri në pafundësi, dhe detyrohemi të bëjmë biseda me të adërmit që i kemi shmangur me vite, apo me të dehurit që duket sikur nuk i ka ftuar njeri. Ju mund të ikni nga dera e pasme  kur askush nuk po shikon, por nuk do të donit të mbaheshit mend si personi që  iku para kohe, prandaj ju qëndroni dhe prisni. Dhe prisni. Sepse kjo është gjëja më e drejtë për tu bërë.

Siç mund ta shikoni nga këto foto qesharake fëmijët nuk duan t’ia dinë për mirësjelljen dhe vazhdojnë bëjën atë që ndjejnë, e cila është pikërisht ajo çfarë ne ndiejmë por nuk kemi guximin ta shfaqim./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: