Connect with Us

Beyonce më në fund e ka falur Jay Z/ Shijojnë pushimet romantike në Jaht

Kryesore Show Biz

Beyonce më në fund e ka falur Jay Z/ Shijojnë pushimet romantike në Jaht

Publikuar

-

Beyonce ka ndarë disa fotgrafi shumë të ëmbla teksa kalonte një mbrëmje mjaft romantike në një jaht të vogël përkrahë bashkëshortit të saj.

Këngëtarja e Lemonade postoi në rrjetet sociale fotot teksa përqafohej e puthej me Jay Z, bashkëshortin e saj prej 10 vitesh.  Në foto dukej çifti teksa qëndronin së bashku të ulur në divani ne bardhë të Jay Z me krahun hedhur rreth qafës së bashkëshortes së tij.

Në një tjetër fotografi Bey qëndronte e mbështetur në një anë duke treguar format e saj pas lindjes së dy binjakëve në qershor të këtij viti, duke veshur një palë syze të stilit retro.

Pushimet e çiftit vijnë pasi Beyonce ka dhënë një tjetër shenjë se ajo e ka falur bashkëshortin e saj për tradhëtinë ndaj saj, duke zbuluar një tatuazh në gishtin e saj me numrin romak katër./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: