Connect with Us

Nuk do ta besoni se çfarë ka bërë Demi Lovato për motrën e saj

Kryesore Show Biz

Nuk do ta besoni se çfarë ka bërë Demi Lovato për motrën e saj

Publikuar

-

Ish-ylli i Diseny, së fundi është hapur mbi problemet e saj dhe varësinë ndaj drogërave.

Sipas Daily Mail, Demi Lovato foli për vendimin e saj për t’u reabilituar nga varësia ndaj drogërave. Dhe, me sa duket, marrëdhënia e saj me motrën e saj më të vogël, aktorja e Shtëpiake të Dëshpëruara, Madison De La Garza, u dëshmua si një motivues kryesor në këtë hap të madh të sajin.

“E dija se kisha shumë jetë para meje, por një nga arsyet kryesore për të qëndruar esëll ishte që të qëndroja pranë motrës time, pasi mamaja dhe babai im më ndalonin që të qëndroja pranë saj nëse unë isha nën ndikimin e drogërave.”  “Kishte disa (ndërhyrje nga familja dhe miqtë), por përfundimtarja ishte, “Ne nuk do të largohemi, ne po largohemi”, tha këngëtarja e ” Sorry not Sorry “. Ishte momenti kur mendova ‘OK unë me të vërtetë duhet të marr ndihmë dhe të qëndroj esëll.”/CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: