Connect with Us

Gruaja lind në Japoni/ Tregon ushqimin që i dhanë në spital

Kuriozitete

Gruaja lind në Japoni/ Tregon ushqimin që i dhanë në spital

Publikuar

-

Nëse ka një gjë që duket se ka një reputacion të tmerrshëm, pa marrë parasysh se ku shkoni, është ushqim spitalor, i butë dhe pa ngjyrë. Një grua që sapo ka lindur në Japoni, ka ndarë vetëm 12 nga ushqimet që i është shërbyer gjatë qëndrimit të saj në repartin e lindjes dhe duken më të shijshëm se gjysma e restoranteve që kemi vizituar ndonjëherë.

Që kur postimi i gruas u bë viral online, përdoruesit nga e gjithë bota, veçanërisht SHBA-të, tani duan të lindin në Japoni, duke përfshirë burrat. Nuk jemi të sigurt nëse këto ushqime u ofrohen personave në spital për arsye të tjera, por nëse jeni në Tokio dhe ndiheni sikur të keni një lëndim “të papritur” shkoni në spital./CityNews

hospital-food-japan-birth-1-59d73f2aa4def__700 hospital-food-japan-birth-2-59d73f2f5d481__700 hospital-food-japan-birth-3-59d73f34a621f__700 hospital-food-japan-birth-4-59d73f39aa73b__700 hospital-food-japan-birth-5-59d73f3e6ce13__700 hospital-food-japan-birth-6-59d73f438e24b__700 hospital-food-japan-birth-7-59d73f49d5908__700 hospital-food-japan-birth-8-59d73f4ee4852__700 hospital-food-japan-birth-9-59d73f5396d52__700 hospital-food-japan-birth-10-59d73f58a00d3__700 hospital-food-japan-birth-11-59d73f5eeedc3__700 hospital-food-japan-birth-12-59d73f651b4c8__700

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: