Connect with Us

Modelja me forma jo perfekte/ Bën një ndryshim në industrinë e modës

Fashion

Modelja me forma jo perfekte/ Bën një ndryshim në industrinë e modës

Publikuar

-

Ashley Graham modelja 29 vjeçare e cila u bë e famshme pasi fitoi konkursin e modeleve duke thyer kështu rregullin që modelja duhet të ketë përmasat 90-60-90. Ajo është mbi këto përmasa dhe ka celulit. Gjë të cilën ajo e tregon në rrjetet sociale dhe del në mbrojtje të femrave që kanë këtë në trupin e tyre.

Ajo është bërë shumë e kërkuar në kopertinat e revistave si dhe në emisione të ndryshme. Fotoshooting i fundit që ka bërë ka të bëjë me rrobat e banjove dhe duhet thënë se ka shkëlqyer./CityNews

SWIM163_TK3_0223-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_0420-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_0609-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_0866-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_0944-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_1112-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_1462-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_1675-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_1710-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_1807-rawWMFinal1920 SWIM163_TK3_1882-rawWMFinal1920

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Imazhe raciste në shfaqje/ Instituti i famshëm i modës kërkon falje

Publikuar

-

Nga

Instituti i teknologjisë së modës ka kërkuar falje dhe ka pushuar dy zyrtarë akademikë, pasi shfaqja është quajtur raciste. Shkolla nxori në pah një koleksion nga alumnus Junkai Huang. Në shfaqje sfiluan modele të veshura me veshë protezë dhe buzë të mëdha të kuqe si dhe vetulla si shkurre. Por një modele, Amy LeFevre, nuk […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

13 veshjet më të përshtatshme për gratë me gjoks të madh

Publikuar

-

Nga

Veshja është një nga aksesorët kryesorë që tregon pak nga karakteri i njeriut. Shumica e vajzave apo grave që kanë gjoksin e madh ne po iu ndihmojmë duke iu treguar disa prej kombinimeve që do t’iu bëjnë të dukeni mjaft elegante dhe do të eleminoni paksa dukjen e gjoksit të madh. Në galerinë e mëposhtme […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Duhet të jenë patjetër në gardërobën tuaj/ Tendencat më të fundit të çantave që do të plotësojnë veshjen e çdo gruaje

Publikuar

-

Nga

Fundi i muajit të modës ka mbërritur dhe çdo që duhet të shihni në sfilatat e stilistëve të njohur duhet t’i mbajmë mend. Një nga aksesorët më të rëndësishëm për një femër është çanta dhe gjatë prezantimit të koleksioneve të shtëpive të modës arritëm të veçonim disa prej tendencave më të fundit për çantat. Sezoni […]

LEXO TE PLOTE